© 2017 by Asu Sanem Kaya info@asusanemkaya.com

Asu Sanem Kaya

Geleceğe bırakacağımız mirası bugünden şekillendiriyoruz. Yaptıklarımız ya da yapamadıklarımızdan bizler sorumluyuz. Bu gezegene ve birbirimize, mutlulukla gülümseyen çocuklar, yeşille, maviyle dolu bir gelecek borçluyuz.

Yoga Eğitmeni ve editör olarak başladığım iş yaşamımı, 2006 yılında uluslararası çevre kuruluşu Greenpeace Akdeniz’in Kaynak Geliştirme Ekibi'ne katılarak başka bir düzleme taşıdım. 2006'dan bugüne kadar önce Greenpeace Akdeniz’de, sırasıyla; Destekçi İlişkileri Sorumlusu, Destekçi İlişkileri ve Tele-Fundraising Koordinatörü, Retention Manager, Fundraising Manager ve Head of Tele-Fundraising and New Tools Development görevlerini aldım. İlk yıl haricinde, Greenpeace’de çalıştığım süre boyunca, üç ayda bir basılan Greenpeace Dergisi’nin Yazı İşleri Müdürlüğü’nü yürüttüm. Mart 2015 tarihinde, B sertifikasyona sahip sosyal fayda şirketi Change.org’da, kuruluşun ilk Fundraising Manager’ı olarak göreve başladım.

 

Tüm bunlar olurken 2005 yılında, hem kendimin, hem de başkalarının kişisel gelişim yolculuğuna katkıda bulunmak amacıyla kendi danışmanlık şirketimi kurdum. Bireysel çalışmalar ve seminerlerle geçen ve beni binlerce kişiyle buluşturan yaklaşık 12 yıl, bana çok şey kattı.

 

11 yıldan bu yana, hem uluslararası platformlarda, hem de ülkemizdeki sivil toplum kuruluşlarında edindiğim bilgi ve deneyimlerin de benim için kıymeti büyük. Şimdi bu birikimlerimi, hem sivil toplum kuruluşlarında çalışan dostlarımla, hem de sosyal değişim için harekete geçmek isteyen şirketlerle paylaşmak istiyorum. Bu yeni adımdaki en büyük motivasyonum, her iki tarafın bir araya gelmesiyle gerçekleşebilecek heyecan verici projelerin parçası olmak. Aynı amaçla, farklı yollardan yeterince ilerlediğimizi, artık birlikte hareket etmenin ve daha da güçlü, verimli projeler ortaya çıkarmanın vakti olduğunu düşünüyorum.

 

Bu yeni ve heyecanlı yolculukta bana katılmanızdan, bir ya da bir milyon insanın hayatını değiştirebilecek projelerde sizinle yanyana çalışmaktan gurur duyacağım.

A.S.K

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon